História

2005

Začiatky Kyäni

Rodiny Hansenovcov a Taylorovcov objavujú neuveriteľné zdravotné prínosy divo rastúcej čučoriedky a vykonajú prvú investíciu do podniku.

2006

Spúšťa sa prevádzka

Kyäni sa dostáva na trh, debutuje produktmi Sunrise a Sunset ako významným zdrojom živín a antioxidantov, ktoré podporujú hlavné telesné systémy.

2007

Voľba správnej rady spoločnosti Kyäni

Kirk Hansen je zvolený za predsedu predstavenstva a Michael Breshears sa stáva generálnym riaditeľom, čo prináša novú éru vedenia a rastu.

2008

Nový produkt

Na scénu prichádza Nitro FX ako doplnok Trojuholníku Wellness. Tajomstvom produktu Nitro FX je ovocie noni, ktoré je oceňované pre svoje prínosy už celé generácie.

Kyäni ide do sveta

Kyäni sa rozširuje na štyri ázijské trhy po pozitívnom globálnom prijatí produktov Kyäni.

2009

Nová centrála

Firemné priestory ulovia nádherné miesto na nábreží rieky v Idaho Falls.

Nový trh

Kyäni sa rozširuje na európsky trh s novou prítomnosťou vo Švédsku.

2010

Kyäni Caring Hands

Zakladatelia spoločnosti Kyäni organizujú nadáciu Caring Hands, aby deti v núdzi dostali nádej na zlepšenie výživy, hygieny a vzdelania. Prvá organizovaná cesta nadácie do Ekvádoru vytvára model pre celosvetovú filantropiu.

Globálny plán kompenzácie

Kyäni ohlasuje jedinečný plán kompenzácie, ktorý ľuďom na celom svete ponúka jedinečnú obchodnú príležitosť.

2011

Nový produkt

Rodina Nitro má nový prírastok, Nitro Xtreme, ktorý kombinuje rovnakú koncentrovanú zmes šťavy z ovocia noni, ktorý sa nachádza v Kyäni Nitro FX, s doplnkovými prísadami na podporu energie, fyzickej vytrvalosti a duševnej bystrosti.

2012

Globálna expanzia

Kyäni pridáva 11 nových krajín; takmer zdvojnásobuje svoj dosah na medzinárodných trhoch.

2013

Caring Hands v Peru

Odštartovaním prvej z mnohých ciest do Peru pomáhajú zamestnanci a obchodní partneri spoločnosti Kyäni budovať školské zariadenia a zlepšovať školské prostredie.

Časopis Kyäni

Nový časopis spoločnosti oceňuje vynikajúcich obchodných partnerov a vzdeláva v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu, v oblasti programov Kyäni a v oblasti osvedčených obchodných postupov.

2014

Potato Pak

Kyäni predstavuje Potato Pak, jedlo založené na zemiakoch, posilnené živinami, ktoré vyvinuli odborníci na výživu na pomoc deťom a rodinám s nedostatočnou výživou po celom svete.

Prvý pojazdný míting

Začínajúc v štyroch európskych mestách, stovky vedúcich predstaviteľov Kyäni v karavanoch prešli mestami a vidiekom, aby sa stretli v rakúskej Viedni na úplne prvom pojazdnom mítingu na oslavu programu vysnívaného auta (Dream Car) Kyäni.

2015

Globálny deň Caring Hands:

Kyäni spúšťa tento špeciálny deň na pomoc obchodným partnerom na celom svete pri organizovaní miestnych servisných projektov vo svojich komunitách ako spôsobu dávať a rozširovať povedomie o poslaní Kyäni.

2016

Servisné cesty Caring Hands

Kyäni sa stáva partnerom Červeného kríža pre servisné cesty na Filipínach a v Maďarsku, kŕmiac komunity a dodávaním hygienických potrieb.

2017

Nový produkt

Kyäni predstavuje úplne prírodný systém starostlivosti o pleť Fleuresse, pri ktorom je klinicky preukázané, že zlepšuje pevnosť pleti a znižuje výskyt jemných línií a vrások.

Partnerstvo s Convoy of Hope

Kyäni sa stáva partnerom humanitárnej organizácie Convoy of Hope pre spoločné servisné cesty a na rozširovanie svojho dosahu s úsilím o zmiernenie hladu pomocou Potato Pak-ov.

2018

Kyäni Pro

Nová technológia vo forme mobilnej aplikácie poskytuje obchodným partnerom nástroje na budovanie podnikania, ktoré potrebujú pre jasnú cestu k úspechu.

Servisná cesta Caring Hands

Viacročné projekty Caring Hands pokračujú v budovaní školských zariadení a v zavádzaní programov kŕmenia vo vzdialených oblastiach Chiapas v Mexiku.

2019

Nové produkty

Spoločnosť Kyäni rozširuje svoje ponuky v oblasti výživy predstavením nových špecializovaných proteínových produktov HL5 a FIT20 s hydrolyzovaným kolagénom z mlieka voľne pasených kráv.

2020

Kyäni Testületi Választás

Carl Taylort választják a Kyäni elnökének és ügyvezető igazgatójának.

Új termékekA Kyäni bővíti termékkínálatát a Kyäni ON termékkel: Kognitív Táplálkozás. Málna grapefruit ízű, intelligens energia shot a B-vitaminok keverékével l rendelkezik, amely támogatja a szellemi összpontosítást, az tisztaságot és az energiát. A Kyäni termékei közé tartozik a Core 140+: Természetes-alapú étkezéshelyettesítő is. Csokoládé ízű, és a természetes alapú tápanyagokban gazdag összetevőket tartalmaz egyetlen könnyen összekeverhető étkezésben.

Alapítók

A Hensen és Taylor családok azzal a szándékkal hozták létre a Kyäni vállalkozást, hogy segítsenek másoknak pénzügyi céljaik, valamint fizikai egészségük elérésében. Az alapítók hosszú évek tapasztalataira alapozva sikeres vállalkozásokat hoztak létre a mezőgazdaság, a kőolaj- és az ingatlanipar területén, fáradhatatlanul együttműködtek a Kyäni Üzleti Partnereivel, hogy olyan lehetőséget teremtsenek, amely reményt hoz – egy jobb élet ígéretét – a wellness és a lehetőségek révén több mint 60 országban élő emberek számára és 20 nyelven.