Trojuholník Wellness

Trojstupňový systém pre zdravý životný štýl

Správne stravovanie nie je vždy jednoduché. Pri hľadaní rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom sa často spoliehate na balené jedlá a sladké pochúťky, keď ste v časovej tiesni. Trojuholník Wellness je trojstupňový systém, ktorý poskytuje živiny, ktoré potrebujete, plus vedecké znalosti, aby bolo zabezpečené, že sú živiny optimálne vstrebané vaším telom. Kombinácia prípravkov Kyäni Sunrise, Sunset a Nitro vypĺňajú medzery, ktoré vaša moderná strana môže mať.

Kyäni Sunrise

Kyäni Sunrise zjednocuje výživovú silu 20 superpotravín s antioxidantmi vrátane vaccinium alaskaense, divo rastúceho druhu čučoriedky, pričom každá je vybraná pre jedinečné vitamíny a minerály, ktoré poskytujú. Výsledkom je lahodná a výživná zmes 10 základných vitamínov rozpustných vo vode a 60+ minerálov v jednej dennej dávke na podporu vyváženého života.

step2
Kyäni Nitro

Skutočným kľúčom k uvedomeniu si plnej hodnoty Trojuholníka Wellness je Kyäni Nitro. NITRO FX a NITRO XTREME obsahujú Kyäni patentované zloženie vrátane výťažkov z ovocia noni, ktoré je oceňované pre svoje prínosy už celé generácie. NITRO XTREME, ktorý je koncentrovanejšou zmesou z ovocnej šťavy noni a obsahuje niacín (vitamín B3), chróm a zinok, môže mať pozitívny efekt okrem iného na prietok krvi a imunitný systém. Je určený pre vás, či už ste športovec, obchodník, študent alebo zaneprázdnený rodič v najnáročnejších obdobiach vášho dňa.

KYÄNI SUNSET​

Kyäni Sunset je patentovaná kombinácia živín rozpustných v tuku, ktoré nám v strave najviac chýbajú – vitamín E (tokotrienol-tokoferol), omega-3 mastné kyseliny, vitamín A a vitamín D. Tieto živiny pomáhajú pri rôznych základných systémov zdravia vrátane srdcovocievneho a srdcového zdravia, takže môžeme čo najlepšie fungovať.

O štyri až päť hodín ďalšia dávka Nitro poskytuje ďalšie posilnenie energie a vstrebávania.

KEDY

UŽÍVAŤ

Ráno začnite užitím Kyäni Nitro, po ňom užite Kyäni Sunrise. 20 superpotravín vrátane divo rastúcej aljašskej čučoriedky je skvelým začiatkom dňa a Nitro pomáha maximalizovať vstrebávanie živín.

Nakoniec pred spaním užite ešte raz Kyäni Nitro a po ňom Kyäni Sunset, ktorý obsahuje omega-3 mastné kyseliny z voľne žijúcich rýb.

When

to use

Four to five hours later, your next serving of  Nitro delivers another energy and absorption boost.

Begin by taking Kyäni Nitro in the morning, followed by Kyäni Sunrise. The 22 super- foods, designed to help you feel your best, while reaping the benefits of Nitro for maximum nutrient absorption.

Finally, before bedtime take Kyäni Nitro once more, followed by Kyäni Sunset, which contains Omega-3s from wild-sourced fish.